Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křižovatka posílila a v derby porazila N.Kostel                   

Juvena-Jiskra N.Kostel 2:0(1:0) -Neděle 6.4.08 15.00 hod

 V poměrně vyrovnaném utkání, na rozmoklém terénu se poprvé představili jarní posily týmu Křižovatky ,Malovec M.(Skalná),Váňa P.(SRN) a konečně také křižovatský rodák pan Novák F.st.(Skalná),  kteří svou zkušeností dodali týmu potřebný klid ,hlavně v obranné fázi.Vinou rodinných problémů(nemoc dcery) se bohužel nedostavil nový brankář - Zimmel M.(hostování K.Poříčí),náhrada za v posledním přátelském utkání s Vojtanovem zraněného  Postolku  a tak utkání s úspěchem odchytal president klubu -Zuber J.,který sice neměl příliš práce,ale dvakrát musel zasahovat proti unikajícímu Slovákovi P.st. a také jednou zasahovalo břevno a tyč domácí branky. Domácí měli též několik brankových příležitostí,největší promarnil po rohovém kopu Váňa P.,kdy z blízka hlavou netrefil otevřenou branku  N.Kostela.

   Děkujeme tímto za obě mužstva několika desítkám promrzlých diváků obou táborů,kteří tak viděli první jarní vítězství posíleného týmu Juveny vedeného z lavičky trenérem Hůlkou J.  

                                                                                                                                                                                Sestava SK ZD Křižovatka(Juvena):

           Zuber,  Prokop Z.,Novák F.(85.Chýle P.),Štrér J.,Ščastný M.,Rada J.(46.Váňa P.),

           Mariánus K.,Malovec M.(Srp D.),Melničuk J.(K),Grospič M.

           Branky: 20.-Melničuk J.,60.-Mariánus K.         ŽK-3-0 Mariánus,Ščastný,Vaněk

Utkání na mokrém terénu(1/3 hřiště)řídil  pan Žák V.,delegátem utkání byl pan Rajtmajer J.

Sobota 12.4.08 16.30h 

Sokol.V.Hleďsebe-SK ZD Křižovatka 1:5(1:0)   žk-4:4 

Trenér Hůlka neviděl další vítězství Křižovatky

  K druhému jarnímu utkání zajížděla Křižovatka(Juvena) do V.Hleďsebe,tentokrát však bez hlavního trenéra Hůlky zatíženého pracovními povinnostmi a tak mužstvo vedl hrající asistent trenéra Novák Fr.st,který  dirigoval mužstvo ze středu záložní řady.

  První poločas utkání vyšel lépe domácímu mužstvu,které šlo brzy(7min) do vedení dobře mířenou,razantní hlavičkou, po rohovém kopu ,proti které neměl premiérově,jinak velice dobře chytající Zimmel šanci.Tento gól hráče Křižovatky dokonale zaskočil a přes veškerou snahu ,možná i převahu v poli, si mimo jedné nastřelené tyče kapitánem a dosavadním, nejlepším střelcem týmu J. Melničukem a několika standardních situací, nevytvořili další vyloženou šanci ke střelení gólu a  tak obrana hostů zkušeně dirigovaná P.Váňou musela čelit několika rychlým útokům domácích.

 Obraz hry se však zcela změnil v druhém poločase po velmi rychlém vyrovnávacím gólu Grospiče(46min).

Hosté z Křižovatky poté ovládli hru a dalšími dvěma  góly  Vaňka a znovu Grospiče, z rychlých protiútoků, tak dokonale otočili vývoj utkání.Domácí kteří byli nuceni již v prvním poločase sáhnout ke střídání dvou zkušených hráčů pro zranění ,již nedokázali čelit útočné aktivitě hostů a v závěru ještě dvakrát  inkasovali z kopaček  Franty Nováka a  Jiřího Rady, tak nakonec odešli po závěrečném hvizdu rozhodčího Buzny M. do kabin s porážkou  1:5.

Sestava SK ZD Křižovatka

Zimmel M.,    Ščasný M.,Štrér J.,Váňa P(žk).,Pingert J.,    Vaněk R.,Novák F.,Mariánus K.(žk),Rada J.(žk),   Melničuk J.-Kap.(žk) , Grospič(80´ Srp)

Z lavičky tým vedl Fiala F.

Poděkování opět patří oběma táborům fanoušků.Domácím za dokonalou kontrolu výstroje hráčů (řetízky na krku hráčů  opravdu podle pravidel nejsou povoleny!) a hostujícím za neúnavnou hlasovovou podporu,kterou již tradičně hráči Juveny slyší z úst jejich nejmladších příznivců(junioři-Vaněk R.,Zuber F. a Zuberová A.) .

Sobota 26.4.08 10.00h                       Start Libá-SK ZD Křižovatka 2:2(1:0)  

 

V deseti a bez Nováka vybojovala Juvena alespoň bod

 

  K dalšímu jarnímu utkání okresního přeboru v kopané zajíždělo mužstvo Křižovatky do Libé .Vzhledem k brzkému začátku sobotního utkání(10.00h) se nemohlo z pracovních povinností zúčastnit tohoto utkání několik křižovatských opor (Novák F.,Váňa P.,Prokop Z.,Srp D.) a tak Juvena musela povolat staronové posily Kopeckého F. a Svárovského P.,kterým tímto děkujeme za odvedený výkon.

  Starosti však měli také i domácí, kteří s vypětím všech sil dali dohromady 11hráčů a museli tak celé utkání odehrát bez jediného střídání.

  V úvodu utkání měli 2 vyložené šance hosté,kdy se po chybách domácí obrany ocitl tváří v tvář brankáři domácích Molnárovi R. rychlý Grospič(zvaný,, Krtek“) ale své šance neproměnil.Pak následovalo několik šancí domácích  a z jedné šli v 15 min do vedení,kdy míč po pěkné akci  doklepával do prázdné branky osamocený útočník domácích.Libá  pak mohla své vedení ještě zvýšit, když kapitán domácích prošel několika kličkami velkým vápnem až před brankáře Zimmela ale zblízka jen těsně minul a tak první poločas vyhráli domácí 1:0.

  V druhém poločase nastoupili hosté s odhodláním otočit vývoj utkání.To se jim však vůbec nedařilo.Tlačili se sice více do útoku ,ale domácí,možná i proto podnikali rychlé  nebezpečné protiútoky z kterých vytěžili několik dobrých šancí,mimo jiné nastřelili i tyč křižovatské branky.

 V 65min utkání, po nedorozumění brankáře s obránci, se k volnému míči lehce dostali domácí a Berka V.  sám před brankářem zvýšil vedení Libé na 2:0. Juvena se ale nepoložila a rychle odpověděla kapitánem týmu, Honzou Melničukem, který vstřelil v této sezóně již svůj 14 gól a zachoval tak naději na body pro své mužstvo. Další komplikaci pro hosty však znamenalo vyloučení Vaňka který musel pod sprchy po druhé žluté kartě a Křižovatka tak musela dohrávat o deseti hráčích.Přesto se však hostům nakonec podařilo vyrovnat,když 5 min před koncem utkání vstřelil nejmenší hráč na hřišti Grospič gól hlavou po centru Štréra.Obě mužstva tak opustila trávník po závěrečném hvizdu  zkušeného rozhodčího Vejvody za konečného stavu 2:2.

  

Sestava SK ZD Křižovatka

Zimmel M.,     Kopecký F.,Ščasný M.,Štrér J.,Pingert J.,     Melničuk J.-(Kap.).,Vaněk R.,Mariánus K.(žk), Rada J.(75´Kučera S.),       Grospič M.,Svárovský P.       Z lavičky tým vedl Hůlka Jos.

Čtvrtek  30.4.08 17.30h

 SK ZD Křižovatka- Tatran Tři Sekery 4:0(2:0)  

 

Juvena vytáhla z vody další tři body

 

  Odložené utkání 17 kola OP v kopané začalo na hřišti v Křižovatce s malým zpožděním způsobeným dohodami o regulérnosti hřiště.Přestože křižovatští znovu oznámili na svaz,po úterním dešti,neregulérní stav hřiště ,nebyl na toto brán ohled a tak delegovaný,zkušený, rozhodčí Strmiska S.dlouho rozvažoval zda na takovémto terénu(1/3 hřiště pod vodou)přistoupit k odehrání utkání.

  Hosté,kteří přijeli k utkání oslabeni o několik hráčů základní sestavy,mimo jiné i bez brankáře ,tak přesto nakonec museli nastoupit a celé toto utkání, na velmi těžkém terénu, odehrát bez jediného střídání.

  Domácí kteří nastoupili k utkání tentokrát v kompletní sestavě  byli v utkání lepším mužstvem a lépe se vyrovnali s kvalitou svého hřiště.Začali lépe a po čtvrthodině hry se ujali vedení přesnou hlavičkou nevysokého Grospiče.Na tento gól pak v závěru prvního poločasu navázal dalším gólem ,tentokrát po rychlém protiútoku, Melničuk J.,který prostřelil v brance chytajícího Havránka.

  V druhém poločase se obraz hry přiliž nezměnil a domácí tak ještě zvýraznili své vedení po hezké brance Franty Nováka,který vrátil z 30 metrů do sítě míč, vykopnutý brankářem hostů.

  Další branka pak přinesla na hřiště zbytečné emoce.Po tvrdém zákroku  v pokutovém území hostů ,zůstal ležet domácí záložník Mariánus ale penalta se  nepískala, hosté čekali zakopnutí míče,ale ten se dostal před pokutovým územím k volnému Radovi,který ho uklidil do sítě hostů.Byl pak za tento čin nevybíravě,slovně počastován několika hráči hostů,kteří si mysleli,že míč zakopne úplně jinam a nechá pak svého kolegu ze zálohy ošetřit.

  V rámci fair-play se pak v závěru zápasu zachoval kapitán domácích Melničuk J.,který po nezaviněném kontaktu s hráčem hostů již sám před brankářem zastavil hru a dal prostor k ošetření hráče hostů.

  Po závěrečném hvizdu pana Strmisky pak mohli hráči konečně opustit rozmáčené hřiště a věnovat se pálení čarodějnic a jiným příjemnějším věcem než byla koupel ve vodách křižovatského hřiště.

 

 

 

  

Sestava SK ZD Křižovatka

Zimmel M.,     Srp D.,,Ščasný M.,Váňa P.,Pingert J.(46´Štrér J.),     Svárovský P.,Novák F.,Mariánus K., Rada J.(75´Kučera S.),       Melničuk J.-(Kap.).Grospič M.,

Z lavičky tým vedl Hůlka Jos.a jeho asistent Fiala F.

neděle  4.5.08 15.00h

                      SK ZD Křižovatka- Ohara Studánka 1:2(1:0)  

 

Studánka uštědřila Křižovatce první jarní prohru

 

  Starosti se sestavou měla Juvena před začátkem utkání s jedním z lídrů okresního přeboru v kopané –Studánkou.K utkání totiž nemohlo z různých příčin nastoupit trio stabilních pilířů obrany-Váňa P.,Štrér J.a Prokop Z. a tak se musel do pozice stopera posunout Franta Novák,který sice tuto úlohu zvládl na výbornou,ale záloze a útoku Juveny zřejmě chyběla jeho dirigentská taktovka a klid v rozehrávce.

  Přesto šli však křižovatští ve 13 minutě do vedení po chybě obrany hostů z kopačky důrazného Melničuka J.

Hra se poté vyrovnala a šance ke vstřelení gólu byly na obou stranách.Hostům zabránil ve skórování výborně chytající Zimmel v brance domácích a na druhé straně nebyl v zakončení přesný rychlý Grospič.Do kabin tak odešli spojenější domácí s vedením 1:0.

  Druhý poločas hosté přidali a hned v úvodu se jim podařilo vyrovnat ,když domácí nezastavili rychlý průnik po křídle a prudký centr do vápna usměrnil do sítě Lauko D.Pak se projevila zkušenost hostující zálohy ,která

začala domácí přehrávat a domácí se dostávali více pod tlak, ale přesto měla Juvena několik dobrých šancí, největší asi promarnil Melničuk J.,který z blízka neprostřelil na brankové čáře hlídající obránce a brankáře hostů.

  V 77min utkání vyvinula Studánka tlak v pokutovém území domácích a po několika nepřesných odkopech domácích obránců a sporném zákroku ,po kterém se dožadovali hosté pokutového kopu, se k míči probojoval Lukáš Woldert a střelou do protipohybu nedal Zimmelovi šanci.Křižovatka pak reagovala vysunutím Nováka do zálohy aby posílila útočnou fázi ale hosté si již nenechali vítězství vzít a po závěrečném hvizdu rozhodčího Buzny M. si v kabině mohli zakřičet vítězný pokřik.

  

Sestava SK ZD Křižovatka

Zimmel M.,      Kopecký F.(56´Kapic J.st) ., Novák F.,Ščasný M., Pingert J.,     Srp D., Mariánus K., Rada J.,Vaněk R.,       Melničuk J.-(Kap.).Grospič M.,

Z lavičky tým vedl Hůlka Jos.a jeho asistent Fiala F.

 

Utkání sledovalo 60 diváků,kteří viděli i přes těžký, podmáčený terén poměrně zajímavou, fotbalovou bitvu.

 

Neděle 18.5.08 15.00h     

SK ZD Křižovatka:Jiskra Plesná  1:1(1:0)   žk. 1-2

 

 Derby mezi Křižovatkou a Plesnou nepoznalo vítěze.

 

  V mistrovském utkání 21.kola okresního přeboru v kopané přivítala Křižovatka na svém hřišti fotbalisty z nedaleké Plesné a tak několik desítek přihlížejících diváků očekávalo tuhý boj.

  Křižovatku ,která tentokráte nastoupila bez svého nejlepšího střelce J.Melničuka,vedli v utkání dva čerství pětapadesátníci,na lavičce trenér Hůlka J. a v záloze hrající Novák F.

  Plesenští nastoupili s mnohem mladším mužstvem než domácí Juvena a také to bylo na hře vidět.Lépe se na rozmoklém terénu pohybovali a svým pohybem působili domácím značné potíže,když si v prvním poločase vytvořili několik dobrých střeleckých příležitostí, z nichž ale vytěžili pouze tlak a tyč domácí branky.

  Zkušenější domácí se i přes tento tlak ujali vedení po průniku Grospiče a to si také odnesli do kabin.

  V druhém poločase opět začali lépe hosté a svou snahu korunovali hezkým gólem Podhradského z přímého kopu, na který jinak výborně chytající Zimmel nedosáhl.Pak se hra vyrovnala a trochu přitvrdila,ovšem na výsledku tohoto, jinak průměrného utkání se už nic nezměnilo a pan rozhodčí Žák V., z lajny sledovaný delegátem utkání, panem Mlčochem A.,ukončil utkání za nerozhodného stavu 1-1.

 

 

Sestava SK ZD Křižovatka

Zimmel M.,      Prokop Z. (46´ Srp),Štrér J.,Váňa P,Fiala F.(70´Svárovský P.),   Ščasný M., Novák F. -Kap., Mariánus K.(žk),Rada J.       Vaněk R., Grospič

Sobota 24.5.08 17.00h     

SU Hranice :  SK ZD Křižovatka 2:5(1:2)   žk. 2-2

 

Juvena přivezla tři body z Hranic

 

  K dalšímu mistrovskému utkání zajížděla Křižovatka na hřiště předního týmu okresní tabulky, do Hranic(4 místo).Tohoto ,,zájezdu“ se nemohlo z různých důvodů zúčastnit několik hráčů a tak musel křižovatský tým celé  utkání odehrát bez jediného střídání.Hosté začali zápas velice dobře a již v 7 min utkání se ujali vedení gólem Melničuka J.,který do sítě dorazil míč 

vystřelený Mariánusem do tyče.Teprve pak se dostali do koncovky také domácí útočníci,ale své šance neproměnili .Na toto se ale nemohl dívat hranický stoper Dušnuk A.,který překvapil křižovatkou obranu svým únikem přes celé hřiště a střelou o tyč překonal jinak výborně chytajícího Zimmela..Ke konci poločasu,ale opět zaúřadoval kapitán hostů Melničuk, který přehodil vyběhnuvšího brankáře a vrátil hostům vedení.

  Po změně stran Juvena své vedení zvýšila na 3-1 po střele Váňi,kterou slabě chytající brankář domácích propustil mezi rukama do sítě.Domácí se nadále snažili a také se jim podařilo snížit v 64 min na 3-2 gólem Šambergera.Hosté však ihned(66´) kontrovali dalším gólem po rychlém průniku Grospiče.

V nervózním závěru pak pojistil vedení Vaněk dorážející do sítě míč po nejistém zákroku domácího gólmana.Trenér Křižovatky Hůlka,kterému na střídačce dělal společnost jako asistent pouze president klubu Zuber J., tak nakonec přece jen dostal zpožděný dárek k 55 narozeninám.

 

Sestava SK ZD Křižovatka

Zimmel M.,               Ščasný M., Štrér J.,Váňa P,Fiala F.,                                 Srp D.,Vaněk R.(žk), Mariánus K.,Rada J.,       Melničuk J(žk), Grospič

 

Utkání řídil pan Buzna Miroslav

Neděle 1.6.08 15.00h     

SK ZD Křižovatka  :  FK KEMA Skalná 1:3(0:2)

 

Skalná oplatila Křižovatce podzimní porážku

 

  Před slušnou diváckou kulisou(90 diváků) nastoupila Juvena k dalšímu zápasu OP v kopané ,na vlastním hřišti proti rezervě Skalné, bez brankáře Zimmela a tak v brance improvizoval domácí president Zuber.

  Skalná která přijela s výrazně mladším kádrem,doplněným o zkušené švagry Mariánuse P.a Makovce J. a brankáře Staníka P.,byla v prvním poločase lepším mužstvem.Lépe pracovala s míčem a do útoku zapojovala i obranné hráče čímž několikrát přečíslila obranu domácích.Z jednoho takového útoku se ujala v 16min vedení,když Makovec dorazil míč do brány, po výborné nahrávce svého mladšího kolegy.Domácí se sice snažili,ale nakopávané míče obrana hostů dirigovaná Mariánusem bez problémů odvracela a zakládala nebezpečné protiútoky. V 35 min se za obranu domácích dostal Růžička a míč se po souboji s domácím gólmanem doklouzal do opuštěné branky.Domácí sice reklamovali ofside,ale protože praporek zůstal dole, píšťalka rozhodčího Strmisky odpískala pouze gól na 2:0.Do kabin mohli domácí odejít i s výraznějším rozdílem, ale dobře postavené tyče a náruč domácího brankáře tomu tak nedovolila.

  Do druhého poločasu nastoupil do zálohy Juveny zkušený matador Novák F. a na hře domácích to bylo znát.Přihrávky domácích se zpřesnily a křižovatští si začali vytvářet brankové příležitosti.Šance domácích však mařil gólman hostů Staník a střelecká muška a tak v 65 min znovu udeřili hosté, když obraně domácích utekl čerstvě vystřídaný Rimanovský a zvýšil už na hrozivých 3:0.

Teprve potom(75´) se také domácím podařilo vstřelit gól na 3:1 když hezkou kombinační akci zakončil Grospič.

  Červenou kartu z rukou pana Strmisky si pak vysloužil domácí Vaněk, který neunesl herecké etudy stále se válejícího ,jinak velice dobře chytajícího Staníka a zbytečně vulgárně kritizoval výkon rozhodčího,který toto pojal jako svou urážku.

  Na celkovém skóre zápasu se pak už nic nezměnilo a Skalenským se tak povedlo vrátit Křižovatce podzimní porážku z vlastního hřiště.

Sestava SK ZD Křižovatka:Zuber J.,   Ščasný M., Štrér J.,Váňa P,Fiala F.,       Srp D.(46´Novák F.), Vaněk R.(čk), Mariánus K.,Rada J.(58´Svárovský),        Melničuk J, Grospič

 

Sobota 7.6.08 10.30h     

FC Vojtanov :  SK ZD Křižovatka 0:1(0:1)   ž.k 1:1

 

Juvena obrala vítěze OP o body

 

  K dalšímu utkání OP v kopané zajížděla Křižovatka na hřiště lídra okresního přeboru Vojtanova,který si již v minulém kole zajistil vítězství v okresním přeboru..Vzhledem k brzkému začátku tohoto sobotního utkání(10.30) panovaly v realizačním týmu Křižovatky obavy z malého počtu hráčů,neboť někteří hráči byli zatíženi pracovními povinnostmi.Ke spokojenosti trenéra Hůlky však na utkání dorazilo 13 hráčů a toto číslo se na konci ukázalo jako velice šťastné.

   Domácí kteří, měli celý zápas převahu,do zápasu vstoupili s odhodláním

zvítězit a připsat si plný počet bodů,neboť dle nepotvrzených informací chtěli pokořit hranici 70bodů v sezóně a získat od svého trenéra Zemana slíbenou prémii.

   Domácí sice měli více míč na kopačkách,ale chyběla finální přihrávka a tak jejich snaha většinou končila před pokutovým územím hostů,kteří pozorně bránili a snažili se podnikat rychlé protiútoky.

   Ve 24 min utkání se na půli hřiště míče zmocnil křižovatský kapitán Melničuk J.,udělal pár rychlých kroků a pak z 30 metrů napřáhl a jeho překvapivá střela levačkou rozvlnila vojtanovskou síť.

    Vojtanov poté znovu přidal,ale jeho snaha se míjela účinkem.Na druhé straně ještě vystrašil domácího gólmana křížnou střelou Grospič .

     Ve druhém poločase se hra příliš nezměnila.Vojtanov ještě více zatlačil Křižovatku a hlavně v závěrečných minutách si vytvořil několik dobrých šancí,které ale buď skončili na tyči nebo je zlikvidoval výborně chytající Zimmel,který si odnesl i několik šrámů,jak od vojtanovských útočníků ,tak i od vlastních obránců.Po závěrečném hvizdu se tak mohli radovat příznivci a hráči Křižovatky z první jarní prohry Vojtanova.

 

Sestava SK ZD Křižovatka

Zimmel M.,              Kopecký F.(70´Pingert J.), Štrér J.,Prokop Z.,Fiala F.,                                     Srp D., Mariánus K.(žk),Rada J.,Svárovský P.            Melničuk J(kap.), Grospič

 

Utkání řídil pan Vošmik Václav

Neděle 15.6.08 15.00h     

SK ZD Křižovatka  :  FC Cheb,,B“ 1:3(0:1) ž.k-1:1

 

Juvena přímý souboj o 5 místo v okrese prohrála

 

  K poslednímu domácímu utkání,které bylo zároveň přímým soubojem o 5 místo v okresním přeboru, nastoupila Juvena bez svého nejlepšího střelce Honzy Melničuka a několika hráčů z obvyklé základní sestavy.Zvláště byla znát neúčast běhavého záložníka Mariánuse K.

  Hosté kteří tentokráte dorazili k utkání v plném počtu 11 hráčů vstoupili do utkání lépe a brzy se ujali vedení  brankou Veseckého .Tento gól křižovatské

probudil a začali bojovat,což vedlo k vytvoření několika šancí z nichž největší spálil Grospič,když sám před výborně chytajícím brankářem hostů přestřelil.

Šance měli i hosté ale i na druhé straně byla v brance jistota v podobě M.Zimmela a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

   Do druhého poločasu nastoupili oba týmy v nezměněných sestavách,neboť lavičky náhradníků u obou týmů zely prázdnotou a tak notýsek rozhodčího Grůzy měl v kolonce po skončení zápasu střídání nulu.

   Juvena viditelně přidala a po řadě rohových kopů dosáhla srovnání skóre z hlavy Svárovského v 65 min utkání.V 75 min mohli jít domácí do vedení znovu po rohovém kopu,když střelu z vápna vykopl z brankové čáry obránce hostů.Z následného protiútoku se zrodila jediná chyba brankáře Zimmela,když  po vyběhnutí nepřesným odkopem trefil útočníka hostů ten pak skóroval do opuštěné klece.

  Domácí se dále tlačili do útoku a to se jim také vyplatilo,když byl  v 82min v pokutovém území sražen pronikající  Grospič a kopala se penalta.

  K údivu domácích diváků se ale k míči nepostavil zkušený Novák a Srpovu střelu brankář hostů Hamrle se štěstím zneškodnil.

   V 89 min pak chebští ještě vytaženou obranu domácích překonali rychlým brejkem a stanovili konečný výsledek 3:1.

Sestava SK ZD Křižovatka:

Zimmel M.,                Pingert J., Prokop Z.,Váňa P.,Fiala F.(ž.k),                         Srp D.,  Novák F.,Rada J.,Kopecký F.,        Svárovský P., Grospič M.

Trenér-Hůlka J.

FC Cheb: Hamrle,Brauneis,Fanta,Zeman,Stejskal,Koloc,Vesecký,Mičuda, Váňa,Kozák,Vondruš

Rozhodčího Grůzu a dění kolem tohoto utkání z lajny sledoval zkušený delegát Mlčoch Antonín a asi 30 převážně domácích fandů

Sobota 22.6.08 14.00h     

SK Nebanice :  SK ZD Křižovatka 1:6(1:2) 

 

Juvena potvrdila výbornou sezónu a výhrou v Nebanicích si zajistila konečné 5 místo

 

 K poslednímu utkání sezóny ,zajížděla Juvena na hřiště posledního celku tabulky do Nebanic,tentokrát posílena o hrající rozhodčí Melničuka V.a Šmata R.,kteří dostali na tento zápas volno a mohli tak na jaře prvně pomoci svému týmu k vítězství.

  Domácí však první poločas podávali dobrý výkon a byli křižovatským přinejmenším vyrovnaným soupeřem a nebýt nedisciplinovanosti P.Demetera, který neustále protestoval a komentoval výroky rozhodčího Grůzy až si vykoledoval ve 35 min po 2 žluté, červenou kartu asi by nebylo vítězství Křižovatky tak přesvědčivé.Ta totiž hrála první poločas pouze na nakopávané míče a jen těžko se dostávala do šancí.Po tomto vyloučení Juvena zklidnila hru a pokoušela se do šancí dostat přihrávkami po zemi.To se jí pak vyplatilo ve 40´,když pas do obrany domácích převzal rychlý Grospič a v úniku zaznamenal jubilejní 50gól Křižovatky v této sezóně.

   V druhém poločase pak již byly na hřišti pány hosté a 2 góly Melničuka J.(jeden z PK),jedním Šmata,Svárovského a MelničukaV.postupně navyšovali skóre utkání na konečných 1-6.Gólů mohlo být i víc ale hosté se předháněli v zahazování šancí.Za stavu 2-0 se gólu z pokutového kopu dočkali také domácí,když loučící se kapitán domácích nedal Zimmelovi šanci.

   Tímto vítězstvím se Juvena probojovala na konečné 5 místo v tabulce a korunovala tak výbornou sezónu ve které se dočkala svého historického úspěchu.

 Děkujeme tímto všem hráčům,funkcionářům,divákům,fanouškům, sponzorům a všem kdo nás v této sezóně podporovali a těším se na setkání 5.července kdy dojde na závěrečnou oslavu.

 

Sestava SK ZD Křižovatka

Zimmel M.,               Ščasný M., Štrér J.,Váňa P,Fiala F.,                                 Šmat R.,Melničuk V.(ž.k.), Novák F.,Rada J.(46´Svárovský),   Melničuk J,  Grospič M.     trenér-Hůlka J.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář