Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. ročník turnaje o pohár starosty obce Křižovatka

 

- DM Kuchyně neobhájili vítězství z minulých dvou ročníků a prohráli ve finále na penalty s týmem Pokeru

   Na fotbalovém hřišti v Křižovatce se v sobotu 18.7. uskutečnil další, již sedmý ročník turnaje o pohár starosty. Účastníky provázelo jako již tradičně nevlídné deštivé počasí a tak přišlo vhod teplé občerstvení v zastřešném prostranství kabin fotbalového klubu. Turnaje se nakonec místo plánovaných 10, zúčastnilo 12 fotbalových týmů,které bojovali ve dvou skupinách .Z každé skupiny postupovali dva nejlepší do bojů o prvenství,ostatní pak dle pořadí ve skupinách hráli o konečné umístění.

  Vítězství z minulého ročníku obhajovalo mužstvo DM Kuchyně, které nakonec postoupilo i do finále, v kterém ale doplatilo na neúčast svých tří hráčů(Novák,Holý,Bílek),kteří museli odjet plnit své fotbalové povinnosti do Německa a na penalty podlehlo týmu Poker Cheb.

  V souboji o třetí místo vyhrálo Královské Poříčí ,které porazilo rovněž na penalty Mouchy z Toga 3-1. Nejlepším hráčem byl vybrán Václav Vrba(DM Kuchyně),z brankářů byl jako nejlepší vyhlášen Kozák Jan z mužstva Pokeru.

 

Výsledky: 

 

 

 

o 11.Phoenix United –Sklípkani 0-3 kont. –Phoenix odjel dříve

 

o 9 Junioři-Skalná 2-0

 

o 7 místo Zevláci-FK Bílá Sedma 1-1penalty 6-5

 

o 5 místo PSK Cheb-Real Cheb 0-1

 

 

semifinále:

 

DM Kuchyně-Mouchy z Toga 2-2 penalty 2-1          Poker-Královské Poříčí 1-1 penalty 3-2

 

 

 

o 3 místo:

 

Královské Poříčí-Mouchy z Toga- penalty3-1

 

 

 

Finále:

 

DM Kuchyně-Poker Cheb 0:0 penalty 3-2

 

 

 

 Sportovní klub a obec Křižovatka děkuje všem zúčastněným mužstvům,fanouškům,sponzorům a fungujícím pořadatelům za předvedené výkony jak na hřišti tak v zákulisí.

 Zvláštní poděkování patří pánům rozhodčím Vošmikovi a Francůzovi,kteří museli bojovat z nepřízní počasí a na zmoklém trávníku strávili největší porci času.

  Těšíme se na shledanou za rok u příštího, již 8. ročníku tohoto turnaje.

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj 09